Tervendamine

Mis on bioresonstehnoloogia (BRT) ja FC

Keemilised ravimid ravivad haiguse sümptomeid, mitte selle algpõhjust. Teatud olukordades on ravimite kasutamine muidugi õigustatud, ent vaid keha (loodus) ise suudab end täielikult taastada. Inimkeha on keeruline ise-reguleeriv bioloogiline süsteem, mis kiirgab nõrku elektromagnetilisi laineid nagu kõik muu looduses esinev. Need võnkumised reguleerivad kõiki keha tasemeid (rakusisene, rakk, organ, süsteem) ja hoiavad keha tervena.

Kui isereguleerimisprotsess on kahjustatud, siis tekivad „valed“, patoloogilised elektromagnetilised võnkumised, mis viivad haiguse tekkeni. Bioresonants tehnoloogia (FC) on tänapäeval ainus meetod profülaktikaks, millega ei kaasne ravimite manustamist.

Bioresonantstehnoloogia (BRT) võimaldab sihipäraselt mõjutada muret tekitavaid kohti organismis tänu täpsele uuringule, mille tulemusel kiireneb organismi loomulik taastumine. Tegemist on protseduuriga, millega ei kaasne inimesele kahjulikku kiiritust, kuid mille tulemusel võimendub organismi loomulik taastumisvõime. Protseduuri käigus tehtavad arvutipõhised bioresonantstestid võimaldavad alljärgnevat:

  • Leevendada terviseprobleemi (võidelda viiruste ja parasiitidega, jne.)
  • Kohandada vastavalt individuaalsele vajadusele sobivad lahendused – bioloogilised aktiivsed toidulisandid, jne.)
  • Valmistada homöopaatilisi preparaate individuaalselt patsiendi või ette antud preparaadi järgi.

Meetod on ohutu ja ei kaasne tervisele kahjulikku kiiritust patsiendile (infrapuna, röntgen, ultraheli, vms.).

Protseduur on valutu ja ebameeldivate kõrvalmõjudeta.

Seadme andmebaasis sisalduvad enamike patoloogiliste protsesside väärtused, mis on tuntud tava- või täiendmeditsiinis. Läbivaatuse käigus kogutakse infot keha/organi elektromagnetiliste skaalade kohta, kogudes ülevaate kehas toimuvast. Programm võrdleb neid andmeid süsteemis sisalduvate standarditega. Ebakõla leidmisel on võimalik väiksemaid hälbeid mõjutada paranemise poole juba sama seansi käigus.

FC-sageduslik kompensatsioon

Biofüüsiline meetod, mida tuntakse FC nime all, on välja töötatud arsti, Dr. F. Morrel ja inseneri, E. Rashe poolt 1977.a. Saksamaal. FC seisneb kudede ja rakkude mõjutamisel, mille tulemusena rakud lähevad üle oma ideaalolekusse. Unikaalseks teeb FC võimalus jälgida paranemise käiku reaalajas.

FC toime seisneb organismi enesekaitseprotsesside tugevdamises, toksiinidest vabanemises, infektsioonide deaktiveerimises, kudede taastamise soodustamises ja üldiste taastumisprotsesside soodustamises kehas.

FC on laialt kasutust leidnud Saksamaal, USA-s, Austrias, Šveitsis, Soomes ja Ungaris.

Liitu uudiskirjaga

* Nõutud