SENSITIV imago programm

“SENSITIV” Programmi võimalused ja funktsioonid

Testimisprotsessi visuaalne esitlemine. Uuringu käik on ekraanil jälgitav, sh ka inimesele endale. Tervist parendavate preparaatide valimisel saab spetsialist demonstreerida soovitatud preparaati tõhusust, mis on kõige efektiivsem motivaator oma tervisliku seisukorra parandamiseks ja seega, ta on motiveeritud taastamispreparaate korralikult tarbima.

Veel üks meetodi eeliseid on kontrollfunktsioon. See funktsioon võimaldab hinnata lahenduse tõhusust ja paranda taastumisprogrammi nagu tarvis.

“SENSITIV” programm sisaldab detailseid entsüklopeedilisi kirjeldusi standardseisunditest olles seega unikaalne käsiraamat. Operaator, kes testi läbi viib, saab vaadata standardseisundite kirjeldusi ning lugeda kommentaare standardite määramise kohta. Sel moel on võimalik vältida üleliigseid ja valed soovitusi.

  • Kindlaks tehtud standardi põhjal on võimalik valida sobiv taastumismeetod.
  • Individuaalne lähenemine tervist parendavate preparaatide valimisel. Programm visualiseerib tervist parendava preparaadi mõju ja tõhusust võimaldades proovida erinevaid lahendusi parima valiku tegemiseks. Seda funktsionaalsust toetab suur andmebaas praparaatide, ravimtaimede, toidulisandite aga ka „Vegeto-testi“ kirjeldustega. Antud funktsioon kirjeldab patsiendi tervislikku seisukorda nii nagu see näeks välja peale preparaadi manustamist. Eri preparaatide järgset olukorda hetkeolukorraga võrreldes (nn Võrdlev analüüs) ongi võimalik valida välja kõige efektiivsem taastumismeetod.
  • Kontrollfunktsioon. Peale spetsialisti poolt välja kirjutatud kuuri läbimist soovitatakse patsiendil teha läbi kontrolltest. See funktsioon on laialt levinud HSC “SENSITIV” kasutajate hulgas oma lihtsa vormi ja hea ülevaatlikkuse tõttu – automaatselt näidates kehas toimunud kvalitatiivseid muutusi. Kontrolltesti sooritamine on kasulik nii spetsialistile, kes saab kinnitust taastumis tulemuslikkuse osas, kui ka inimesele, kes on rohkem motiveeritud taastumist jätkama peale selgete tulemuste nägemist. Tänu kontrollfunktsioonile ja võrdlevale analüüsile, saab spetsialist kiirelt teha vajalikke parandusi programmis; ja seda reaalajas informatsioonile tuginedes. See tagab kõige efektiivsema ravimeetodini jõudmise.
  • “SENSITIV” seadmel on ka bioresonants-kamber, mis võimaldab valmistada võimendavat preparaati või testida andmebaasi mitte kuuluvaid tooteid.

Liitu uudiskirjaga

* Nõutud