Uuring

Bioresonans uuring on ainulaadne võimalus saada vähem 1-2 tunniga põhjalik ülevaade oma tervislikust seisukorrast.

Uuring annab ülevaate organite seisukorrast. Antud uuring on valutu ja sellega ei kaasne organismile kahjulikku kiirgust.

See uuringu meetod on mugav, sest säästab organismi tavameditsiinis kasutusel olevate diagnostikameetoditega kaasnevatest ebameeldivustest, nagu sondi neelamine, kiirgus jms. Ühe uuringu käigus selgitada mille abil saab toetada organismi loomulikku taastumist, et viia organism tagasi normaalsesse olekusse.

Bioresonans seadme analüüsisagedus on 30-100 GHz, mis on inimkeha rakkudele iseloomulik võnkesagedus. Uuringu käigus viiakse madala sagedusega (alla 10 mWcm-2) elektromagnetilise mõjutamise tulemusel läbi keha rakkude võnkesageduse korrektsioon. BRT eesmärk on leida patoloogilised võnkumised organismis ning anda tervendava sagedusega impulss, mis toetab keha eneseregulatsiooni tervenemise suunas.

Bioresonans uuring toimib põhimõttel, et organid ja luustik on struktuur, millel on konkreetne bioelektriline „välimus“. Eksperimendid on tõestanud, et patoloogilised protsessid mõjutavad seda välimust ning seda on võimalik vastava seadmega avastada ja analüüsida.

Mis on bioresonansuuring

Bioresonansuuring on unikaalne tehnoloogia, mis võimaldab avastada terviseprobleeme varakult.

Uuringu protseduur võimaldab:

  • Mõista, kas tegemist on süveneva probleemiga või on organism juba ise tervenemise suunas liikumas
  • Avastada patogeenseid organisme (viiruseid, parasiite, paelussi, klamüüdia jne)
  • Hinnata toiduainete sobivust
  • Kohandada taastumine vastavalt individuaalsele vajadusele (leida sobivad lahendused – bioloogiliselt aktiivsed toidu lisandid, jne.)
  • Uuringu käigus leitud terviseprobleemi leevendamiseks ning organismi loomuliku taastumise toetamiseks saab seadme abil läbi viia FC sageduse kompensatsiooni.

Meetod on ohutu ja sellega ei kaasne tervisele kahjulikku kiiritust patsiendile (infrapuna, röntgen, ultraheli, vms.).

Protseduur on valutu ja ebameeldivate kõrvalmõjudeta.

Liitu uudiskirjaga

* Nõutud